Психологічна підтримка – це сприяння в подоланні наслідків збройного конфлікту на Сході України та травмуючих подій, поверненні до мирного життя; турбота та відновлення гармонійних стосунків. Ефективна робота команди будується на таких основних принципах, як комплексність, професійність, родинний підхід, конфіденційність.

Індивідуальні консультації

Індивідуальні консультації – направлені на розвиток особистості, її самореалізацію, творення успішного, змістовного життя шляхом формування відповідних навичок та підтримки в процесі подолання психологічних проблем.Групові зустрічі

Групові зустрічі – це лекції та тренінги, які сприяють формуванню нових соціальних та комунікативних навичок; забезпечують емоційну підтримку та розвиток критичного мислення, стресостійкості.


Міністерство Спокою

Міністерство Спокою – це один з перших просторів Центру, в якому надається послуга допсихологічної допомоги та психоемоційного розвантаження. В цьому місці можна залишити поганий настрій, або поділитись гарними новинами і бути впевненими в повній конфіденційності. Також, в Міністерстві Спокою ведеться просвітницька робота, направлена на зняття стигми щодо відвідування психолога.

Простір створено за ініціативи учасниці бойових дій, яка є сертифікованим кризовим консультантом з превенції суїцидальної поведінки.

Робота з парами

Робота з парами – консультування пари, подружжя з питань вирішення незначних труднощів та непорозумінь у взаємовідносинах.

Міцні зв’язки – міцні пари

В Центрі “Ярміз” відбувся перший в Україні пілотний проєкт для сімей учасників бойових дій – подія, яка гармонійно поєдалася зі Всесвітнім днем психічного здоров’я та напередодні Дня захисника і захисниці України. Адже психологічною підтримкою в подоланні травмуючих наслідків збройного конфлікту на Сході України та допомозі у поверненні до мирного життя, Центр передбачає комплексний родинний підхід та відновлення гармонійних стосунків.
Проєкт «Міцні зв’язки, міцні пари» створений доктором Сью Джонсон та доктором Кетрін Рім. Більше 10 років ця програма успішно реалізовувалася та показала свою ефективність з парами ветеранів армії США.

Дитячий психолог

У Центрі Ярміз працює команда фахівців в напрямку дитячої і підліткової психології. Наші фахівці готові надати консультації щодо поширених проблем у вихованні дітей, особливостей переживання ними стресу, проблеми у поведінці, стосунках з ровесниками, батьками, вікові кризи та ін.

Для Психологів

Школа психологів – інформаційно-навчальне та науково-методичне забезпечення фахівців у сфері психічного здоров’я.

Команда фахівців в своїй роботі застосовує доказові методи психології:

– кризове консультування;

– когнітивно-поведінкова терапія (КПТ);

– емоційно-фокусована терапія пар (ЕФТ);

– майндфулнес-терапія;

– танцювально рухова та інші арт-терапевтичні методи.

Комплексний підхід передбачає тісну співпрацю та взаємодію з партнерськими організаціями: Інститутом психології здоров’я, Асоціацією психологів України, Lifeline Ukraine.