Yarmiz

Психологічна підтримка – це сприяння в подоланні наслідків збройного конфлікту на Сході України та травмуючих подій, поверненні до мирного життя; турбота та відновлення гармонійних стосунків. Ефективна робота команди будується на таких основних принципах, як комплексність, професійність, родинний підхід, конфіденційність.

Індивідуальні консультації

Індивідуальні консультації – направлені на розвиток особистості, її самореалізацію, творення успішного, змістовного життя шляхом формування відповідних навичок та підтримки в процесі подолання психологічних проблем.

Групові зустрічі

Групові зустрічі – це лекції та тренінги, які сприяють формуванню нових соціальних та комунікативних навичок; забезпечують емоційну підтримку та розвиток критичного мислення, стресостійкості.

Міністерство Спокою

Міністерство Спокою – це один з перших просторів Центру, в якому надається послуга допсихологічної допомоги та психоемоційного розвантаження. В цьому місці можна залишити поганий настрій, або поділитись гарними новинами і бути впевненими в повній конфіденційності. Також, в Міністерстві Спокою ведеться просвітницька робота, направлена на зняття стигми щодо відвідування психолога. 

Простір створено за ініціативи учасниці бойових дій, яка є сертифікованим кризовим консультантом з превенції суїцидальної поведінки.

Робота з парами

Робота з парами – консультування пари, подружжя з питань вирішення незначних труднощів та непорозумінь у взаємовідносинах.

Дитячий психолог

У Центрі Ярміз працює команда фахівців в напрямку дитячої і підліткової психології. Наші фахівці готові надати консультації щодо поширених проблем у вихованні дітей, особливостей переживання ними стресу, проблеми у поведінці, стосунках з ровесниками, батьками, вікові кризи та ін.

Для Психологів

Школа психологів – інформаційно-навчальне та науково-методичне забезпечення фахівців у сфері психічного здоров’я.

Команда фахівців в своїй роботі застосовує доказові методи психології:

– кризове консультування;

– когнітивно-поведінкова терапія (КПТ);

– емоційно-фокусована терапія пар (ЕФТ);

– майндфулнес-терапія;

– танцювально рухова та інші арт-терапевтичні методи.

Комплексний підхід передбачає тісну співпрацю та взаємодію з партнерськими організаціями: Інститутом психології здоров’я, Асоціацією психологів України, Lifeline Ukraine.