Креатив Хаб – це місце концентрації креативних ідей, втілення ініціатив та розвиток індивідуальної та колективної творчості. Це ідеальне місце для спілкування та роботи, генерування ідей та проєктів.

Центр Кар’єри

 

Центр Кар’єри створено з метою допомоги ветеранам та ветеранкам із профорієнтацією, пошуком гідної роботи, підвищенням їх конкурентоздатності як фахівців, формування образу ветерана як дисциплінованого, відповідального, командного працівника.

Проєкт «Сім’я лідер – цінності для передачі поколінням»

Проєкт «Сім’я лідер – цінності для передачі поколінням» – навчання сімейному підприємництву, за підтримки Посольства Великої Британії. 
Чотиримісячний курс навчання в онлайн форматі включатиме:
13 модулів навчання сімейному бізнесу; курс психологічної підтримки;

курс лекцій з гендерної грамотності та побудови стратегії досягнення балансу «робота-життя» та «робота-сім’я»; курс лекцій зі сталого розвитку та адаптації сімейних бізнесів до екологічно дбайливих.
Результатом проєкту стануть щонайменше 20 проєктів сімейного бізнесу


Тренінг “Прийняття зважених рішень”

Тренінг «Прийняття зважених рішень» покликаний забезпечити інструментами для прийняття ЗВАЖЕНИХ управлінницьких рішень у різних сферах бізнесу та життя, з урахуванням важливих факторів, кардинальних для правильності рішення у довгостроковій перспективі.
Програма містить декілька загальновживаних матриць для прийняття рішень, що довели свою ефективність.
В ході тренінгу учасники опрацювали свої нагальні кейси, що вимагають діяти точно «в ціль». 

Бізнес-тренінг “Продай слона”

Тренінг “ПРОДАЙ СЛОНА” – це найефективніші техніки продажів та перемовин; навички формування цінності пропозиції; відповіді на запитання «чому (мій слон не продається)» та «що з тим робити»; тотальний нетворкінг та ще багато різного корисного
Ведучий: Костянтин Савченко — засновник тренінгової компанії Training Force, великий друг ветеранів та нашого центру та просто рок-зірка в світі бізнес-освіти!

ГЕРОЇ ПРАЦЮЮТЬ ТУТ

Проєкт “Герої працюють тут” направлений на посилення поваги до ветеранів російсько-української війни та підвищення рівня працевлаштування захисників та захисниць. Метою проекту є розказати суспільству про успішні компанії, в яких ефективно працюють ветерани. Кожен ветеран або ветеранка можуть відзначити своїх роботодавців за допомогою наліпки “Герої працюють тут”. Це особлива відзнака роботодавця і дороговказ ветеранам про можливість долучитись до команди соціально відповідального бізнесу.

У партнерстві з Зелена СмугаVeteraniusRazom for UkraineVeterans HUB ODESA

Школа Креативних Професій

Школа бізнесу для фахівців творчих професій – це простір для розвитку ветеранського підприємництва, сприяння самозайнятості та підвищення конкурентоздатності ветеранських товарів та послуг.

Простір має за мету – допомогти ветеранам зрозуміти психологію бізнесу, розпочати та розвинути власну справу, правильно організувати сімейний бізнес в креативній індустрії, навчитися активно генерувати креативні ідеї, залучати надійних партнерів, відчувати запити сучасного ринку та вчасно переорієнтуватися.

Серед активностей – курси з менеджменту креативного бізнесу, розвитку креативного мислення, діджитал-маркетингу, фінансової грамотності, організація зустрічей з успішними бізнесменами-креаторами.


Проєкт “Україна-Норвегія”

Питання соціальної реінтеграції ветеранів широко обговорювалося під час дводенної «Міжнародної конференції «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблем соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в Україні» (11 – 12 травня 2021) року. Захід організовано Мінветеранів та Міжнародним фондом соціальної адаптації за фінансової підтримки МЗС Норвегії. БО «БФ «Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» брав активну участь в обговореннях.

Центр “Діалог Культур”

Центр «Діалог культур» створено з метою підтримки та розвитку творчості ветеранів та ветеранок, організації культурного дозвілля ветеранських родин, встановленню та підтримці міжнародних культурних контактів та заходів. Діяльність Центру сприяє європейській інтеграції України, покращенню міжкультурних компетентностей ветеранів через популяризацію вивчення мов, традиційних ремесел та культур.

Мовний клуб

Знання мов є засобом інтеграції в іншу культуру. Мовний клуб – це простір для вивчення та удосконалення мов за допомогою сучасних підходів, традиційних курсів та розмовних клубів.

Англійська

Знання англійської мови відкриває масу можливостей для саморозвитку та реалізації себе в сучасному світ – кар’єрний ріст, нові хобі, цікаві заняття.

Курси з вивчення англійської мови поєднуються з розмовними клубами English speaking club від носіїв мови.

Українська

Вивчення української мови та ділового спілкування. Курс здійснюється у рамках проєкту «Мова – ідентифікатор нації» у партнерстві з кафедрою української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Караоке чант-клуб

Караоке чант-клуб – це сучасний підхід до вивчення іноземних мов за допомогою пісень. Учасники вивчають пісні, розбивають їх на слова, фрази, а потім виконують ці пісні в караоке. Вивчення мов у формі пісень дозволяє вивчити музику мови, зняти стрес, стимулювати пам’ять та прискорити граматику.

Перший Ветеранський етнофестиваль “Квітка ЯРМІЗ”

26 вересня в стінах Центру Ярміз відбувся Перший Ветеранський етнофестиваль “Квітка ЯРМІЗ” в рамках проєкту “Заснування Мовного центру “Діалог” як місця презентації культур”.

Проєкт став можливим завдяки внескам добродійників та підтримці European Union in Ukraine і Міжнародний фонд “Відродження”.

Під час офіційного відкриття Фестивалю відбувся телеміст з українцями з різних куточків Європи: Польщи, Туреччини, Латвії, Іспанії, Естонії.

Відвідувачі Фестивалю побували на різних майстер класах: плетіння лозою, писанкарстві, Петріківського розпису, ліпленні глиною та ткацтві. Також в рамках фестивалю відбулася виставка ветеранських бізнесів. 

На теренах Фестивалю відбувся показ українських народних строїв, в якому моделями були ветерани, волонтери та члени родин. Освітня складова Фестивалю була представлена лекцією та бізнес-воркшопом

Ансамбль патріотичної пісні

Ансамбль патріотичної пісні – це приклад спільнотворення, коли ініціаторами та організаторами виступали ветерани – відвідувачі Центру ЯРМІЗ. Ідея зародилася саме тоді, коли один із ветеранів запитав чи є у Центрі ЯРМІЗ фортепіано. На той час ніяких музичних інструментів не було, але уже через тиждень у Центрі було два фортепіано, а згодом і акордеон.


Студія танцю

Танці – це один з найприємніших способів бути активним та здоровим. Заняття танцями дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість, допомагають знизити рівень стресу, налагодити баланс та координацію, покращує соціальні навички, допомагає працювати більш злагоджено в команді та впливає на нашу здатність зав’язувати нові знайомства.


ДЕТАЛЬНІШЕ

Театральна студія

Мистецтво театру доступно всім. Участь у театральних постановках надає творчу сміливість, віру в свої сили, тренує пам’ять, увагу, уяву. Театральна реабілітація допомагає встановлювати контакти і взаємодіяти, контролювати свою поведінку та комунікувати, розвивати імпровізацію, здатність до «режисури» власного життя, тілесну пластичність і пластику. Участь у театральній студії – це можливість повернутися в минуле і заглянути в майбутнє.

Нетворкінг

Будь-які справи більш успішні, якщо виконуються у співпраці. Їх успіх часто залежить від партнерів, співробітників та широкої мережі клієнтів. Сьогодні популярним місцем заведення нових ділових контактів – є нетворкінги.

Нетворкінги Центру ЯРМІЗ проводяться як безпосередньо у форматі організації тематичних зустрічей із експертами, так і у форматі органічної частини таких заходів, як: наукові семінари, конференції, виставки та ін.

Нетворкінги працюють у форматі комунікаційних платформ, не лише для ветеранської спільноти, а й для представників активної місцевої громади.

Коворкінг та майстерні

Щоб вести справи або виконувати віддалену роботу необов’язково залишатися вдома. Коворкінг Центру ЯРМІЗ – це комфортне місце у центрі столиці для зустрічі із колегами та вирішення робочих питань. Постійний доступ до інтернету, чай та кава, тиша та робоча атмосфера – все, що потрібно для натхнення.

ЯРМІЗ Продакшн-студія

Продакшн Студія – це сучасна медіаплатформа із розробки фото-аудіо-відео-контенту із застосуванням VR- аніме та інших інноваційних технологій.

Телемости

Телеміст Вільнюс–Київ –Станиця-Луганська – це організована ЯРМІЗ Продакшн Студією онлайн зустріч із учасниками та авторами проєкту «Діти війни» («Діти війни» – міжнародний проєкт, створений у співпраці литовського фотографа та української фотохудожниці (Саулюс Паукштис (Литва) та Юліана Домащенко (Україна)).

Фотопроєкти

Фотопроєкт «Захисники» до Дня вшанування пам’яті загиблим оборонцям Донецького летовища. Фотопроєкт здійснювався під час онлайн марафону вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту «Доба пам’яті» у Центрі ЯРМІЗ. Усі причетні до подій оборони Донецького аеропорту, їх рідні, а також ті, кому близька і болюча ця тема мали можливість зробити пам’ятне фото.


Вебінари, відеоконтент

Створення аудіо-, відеоконтенту з тренінгів, семінарів, монтування відео під різні запити: навчання, промо, інформування, архівування. 

Конференції, прес-конференції, заходи

ЯРМІЗ продакшн студія забезпечує організацію заходів та формування постпродакшн: звуко-, фото- та відеозабезпечення, ведення онлайн тренсляцій та телемостів, акредитацію журналістів та ЗМІ, хостес, підготовку анонсів, прес-анонсів, новинних матеріалів.