Працюємо над архітектурою доступністю приміщень Центру

Відтепер продовжити процес відновлення ви можете в нашому спортивному просторі. Тренер, разом з вашим лікарем, складе програму вашої персональної фізкультурно-спортивної реабілітації – коли це стане можливим, згідно з вашими медичними показниками.

«Коли людина переживає травму, рідні люди знаходяться в дуже складній ситуації: вони готові як завгодно підтримати, але вони не знають, як полегшити ваші страждання і як правильно бути корисним.
Ваше завдання – допомогти їм у цьому! Як ви можете це зробити? Намагатися зберігати позитивний настрій та бадьорість, адже ваша мета – стати на ноги, знову жити активним життям!
Ви залишилися живими – у вас важлива місія на цій землі.
Дуже важливо не залежуватися та рухатися, бути активним настільки, наскільки дозволяє лікар і наскільки це можливо з вашою травмою.
Як тільки у вас з’явиться можливість користуватись кріслом колісним, ви станете більш мобільним і самостійним. Я наполегливо рекомендую не боятися сісти у візок – навпаки треба подружитися з ним, і він стане вашим помічником у всіх побутових справах.
Крісло колісне – це наступний етап вашої активності та реабілітації.
Через біль, гіподинамію і пошкодження, що спричинила ампутація, м’язи слабшають. Щоб почати користуватися протезом, навчитися ходити й підніматися по сходах, потрібні м’язи, які добре функціонують.
Підтримка рухливості суглобів і зміцнення збереженої мускулатури, підвищення м’язової сили, витривалості та рівноваги – одна із складових успішної реабілітації після ампутації», – Олена Чинка, заслужений майстер спорту України, членкиня української збірної зі спортивних танців на візках, п’ятикратна чемпіонка світу та десятикратна чемпіонка Європи.
📖 Прочитати статтю повністю ви можете у Довіднику практичних рекомендацій, створеному за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»: https://drive.google.com/drive/folders/1hIvuN969KGUwgvv0UYFpkOA55v1izB7l?fbclid=IwAR1NnfSCKW3jxgeH81UgDA2pbSgr4oB11wnCEcvDhfKpziCFJ-WoBr5UuIw
🤝 Саме зараз ми працюємо над архітектурою доступністю приміщень Центру. Електропідйомники сходові для візка колісного, придбані за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” в рамках проєкту «Сила кожного в перемозі всіх», дадуть змогу подолати поверхи та створити максимально комфортний безбар‘єрний простір, створений для вас, з усім різноманіттям наших послуг.