15 липня відбулася зустріч-знайомство учасників проєкту «Право бути щасливими»

право бути щасливими
Проєкт «Право бути щасливими» – це ще один маленький камінчик для стійкості громад, яку ми разом вибудовуємо з Європейським Союзом
На цьому 15 липня під час загальної зустрічі-знайомстві з родинами-учасницями та фахівцями проєкту у Центрі «ЯРМІЗ» наголосила представник Міжнародний фонд “Відродження” Ольга Гальченко. Вона зазначила, що МФВ працює вже 30 років в Україні і здійснює діяльність на території всієї країни у різних напрямках: освіта, здоров‘я, правова допомога, інтеграція в ЄС.
«Після 24 лютого усі наші ресурси йдуть на зміцнення нашої держави, на протидію ворогу, відбудову. У партнерстві з ЄС ми організували конкурс на підтримку волонтерських, ветеранських організацій, просторів, таких як «ЯРМІЗ», – розповіла присутнім Ольга Гальченко. – Я дуже тішуся, що «ЯРМІЗ» переміг у цьому конкурсі, один із 20 переможців, що має можливість організовувати цю програму, яка вже триває. Я дуже рада, що люди прийшли, дуже хочеться, щоб цей проєкт був успішним. А запорука цього успіху власне ви, ваша присутність і ваша включеність».
Представник донора побажала успішної та продуктивної роботи у проєкті та висловила сподівання на його розвиток у майбутньому: «Ми маємо наміри продовжувати роботу такого плану – допомагати людям відновлюватися, зміцнюватися. Ми зараз багато говоримо про resilience , тобто стійкість як громад, так і людей, власне всієї держави. Такий проєкт це ще один маленький камінчик для цієї стійкості, яку ми разом вибудовуємо з Європейським Союзом, разом з іншими донорами, тому успіхів вам!».
Під час першої загальної зустрічі учасників керівник проєкту «Право бути щасливими» Світлана Бойко відрекомендувала команду проєкту та ознайомила із поточною діяльністю Центру «ЯРМІЗ» та його історією.
Тренерка Ольга Плетка більш детально розповіла про її авторські програми, що складають основу Проєкту: комплекс програм «Діти України» та корекційно-відновлювальна програма «Пізнаю себе та світ навколо» (для підлітків 13 – 15 років), просвітницько-відновлювальна програма для дорослих «В обіймах життя».
Після цього Ольга Плетка познайомила родини із навченими фахівцями проєкту, які протягом найближчих двох місяців безпосередньо працюватимуть з родинами.
Після знайомства кожен поділився очікуваннями від проєкту, які записали на стікери та прикріпили на дерево-символ Проєкту. Перемоги, сімейної гармонії, відчути майбутнє, здивуватися, зцілення, радіти кожному дню, зрозуміти емоції, пізнати себе, стати впевненішою, відпочити та розслабитися, стати щасливою, перестати боятися, – ці та інші побажання у вигляді листочків склали крону могутнього дерева, символа проєкту «Право бути щасливими». Віримо, що учасникам проєкту вдасться реалізувати свої бажання. Адже щоб досягти бажаного треба діяти, а родини-учасники вже зробили перший крок.
Далі були ігри-знайомства, а допомагали у створенні дружної, домашньої атмосфери «м’які помічники» – іграшки. Учасники ділилися враженнями, придивлялися до фахівців та складали плани на наступні зустрічі.
Перше заняття розпочнеться вже цієї середи , 20 липня. А в неділю, 24 липня, завітаємо в гості до друзів Проєкту в Реабілітаційний центр «Спіріт», що розташований на території київського іподрому. На дітей чекає знайомство з кониками та катання верхи.
Якщо у вашій родині є дитина підлітково віку і ви хочете потрапити на проєкт – вам потрібно залишити свої контакти та пройти співбесіду. Деталі за посиланням https://cutt.ly/8KTKrRz
Психосоціальна підтримка родин здійснюється професійними психологами на базі Центру реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine) та Міжнародного фонду «Відродження» (в межах проєкту «EU4USociety: Civil Society Partnership Project»).