Заснування мовного центру «Діалог». Збір коштів розпочато!

Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС “ЯРМІЗ” запускає збір коштів створення Мовного центру “Діалог”. Фішкою проекту є методика вивчення мов та знайомство з різними культурами завдяки впровадженню інноваційної методики “Караоке-чант”. За цією методикою пісні розкладаються на слова та фрази, записуються на картки разом з вимовою та наголосами, заучуються ритми та співаються в караоке. До вивчення мови додається насолода від співу та спілкування. Ще ніколи вивчення будь-якої мови не було настільки цікавим та приємним! 

В рамках діяльності Центру “ЯРМІЗ” послуги мовного центру “Діалог” будуть безкоштовними для відвідувачів центру – учасників бойових жій та їх родин, а також родин загиблих Героїв. 

  • Та “Караоке-чант” – це ще не все, що мовний центр “Діалог” пропонує своїм відвідувачам. Мовні курси з англійської, української та будь-яких інших мов, які будуть цікаві для вивчення ветеранам;
  • Заняття з вокалу та ритмики;
  • Організація лекторію європейської етнології;
  • Заснування та проведення Фестивалю до Європейського дня мов 26 вересня;

Підтримати цей проект можна на сайті “Спільнокошт” . В разі успішного збору, Міжнародний фонд «Відродження» подвоїть суму, що дозволить нам втілити всі наші задуми за цим проектом❤️

Долучайтесь до створення інноваційного та комфортного простору, який подарує нові можливості нашим захисникам та їх родинам, бо вони цього варті!