ПУТІВНИК У СФЕРІ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ВІЙНИ

ПУТІВНИК У СФЕРІ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ВІЙНИ
Друзі, презентуємо вам «Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни», розроблений з метою упорядкування сучасних наукових розробок та джерел інформації щодо психології бою, реакцій на бойові стресові фактори, методів допомоги та відновлення тощо.
Фахівці Центру – Марина Сириця та Olya Kukharuk проаналізували, систематизували власний та досвід багатьох спеціалістів і звели в Путівник 46 основних якісних джерел з описами до навчально-методичних посібників, практикумів, психоедукаційних і навчальних відеоматеріалів, із посиланнями на ресурси та QR-кодами, які допоможуть легко знаходити потрібну інформацію.
📒 «Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни» – спроба нашої команди віддати належне тим людям, які, крім практичної роботи, мають ресурс на освітню діяльність, публікації та дослідження. Дякуємо колегам!
• Путівник буде цікавий як для психологів, які працюють з цивільними та військовослужбовцями, так і для студентів ВНЗ військових кафедр та інших фахівців, що працюють у сфері психічного здоров’я.
❤️Дякуємо за дизайн Златі Гончаренко.
✅Завантажити «Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни»: https://drive.google.com/…/1opvyIpcLk43ULboyRW3…/view…
або зі сторінки сайту: https://yarmiz.org.ua/ua/putivnik/
🤝Видання здійснено в межах проєкту «Формування системи психологічного супроводу захисників та їхніх родин як запорука стійкості громади» за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».