Розклад на 14-20 серпня!

Починай тиждень разом з Центром «Ярміз».

🟢 ВТ, ЧТ, СБ з 10:00 до 20:00 – спортзала (кардіотренування, силові тренажери, вільні ваги), запис: https://forms.gle/r7Sm8iqMLUWA5mqp6

🟢 ПН, ПТ – працюватиме масажний кабінет, для відвідувань необхідно зареєструватись:

https://forms.gle/7vBHgpZ3Y19dRJRT8

🟢ВТ 19.30 в онлайн-форматі пройде заняття із фейсбілдінгу (гімнастика для обличчя), реєстрація обов’язкова:
https://forms.gle/MKtMAbQMp7ouBQEC8

🟢 ПТ 18.30 зустріч з юристами ГО «Юридична Сотня» на тему «Полонений, зниклий безвісти та загиблий: права членів сімей», яка пройде в «Ярміз» Центрі. Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/pA2Ua6VubdyBzVk7A

🟢 Триває реєстрація на шостий Щорічний забіг – «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» https://cutt.ly/6wi4KR6R

🟢 24/7 запис:

ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ
Якщо ви відчуваєте ознаки бойового стресу: загальне виснаження, апатію, що не зникає навіть після відпочинку та відновлення, надмірну тривожність, самокритичність, роздратування, відчуття самотності, неможливість розслабитися, порушення сну, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося:
https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЧЕКАЄ СВОГО ЧОЛОВІКА (ДРУЖИНУ), КОХАНОГО (КОХАНУ) З ВІЙНИ, стануть в нагоді, якщо ви відчуваєте надмірну тривогу, велику кількість переживань, порушення сну, швидке виснаження, напругу та апатію. Психологи допоможуть вам навчитися турбуватися про свій фізичний та емоційний стан, віднайти спільні цінності та точки опори для вас та коханого.
Для отримання допомоги заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

і ми обов’язково зв’яжемося з вами.

ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПАР допоможуть вам краще розуміти мову кохання вашого партнера, укріпити гармонію в стосунках , знайти способи вирішення конфліктних ситуацій та конструктивні рішення у разі можливих непорозумінь. Звертайтеся до нашого сімейного психолога:

https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ
Якщо ваша дитина потребує вдосконалення навичок керування власними станами та прийомами самодопомоги при сильних емоціях, опанувати способи подолання складних життєвих ситуацій, покращити спілкування з однолітками та дорослими, звертайтеся до дитячого психолога за посиланням:

https://forms.gle/17jf9NGXVMgqt7Nh8

🤝 Зробити заходи Центру доступними та безбар‘єрними стало можливим за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” в рамках проєкту «Сила кожного в перемозі всіх».
Приводні сходові платформи та електропідйомники сходові для візка колісного дадуть змогу подолати поверхи та користуватися усіма нашими послугами.

Нагадуємо, що всі заняття Центру є безоплатними.
Наша адреса незмінна: м.Київ, Музейний провулок, буд.6, поверх 3

☎️Тел. Центру: +380 738 911 450

Приходьте самі та поділіться цими можливостями з друзями.

Нескінченно дякуємо за захист нашим воїнам 🫶

Ваші потреби в нашому серці, ваша родина #ЯРМІЗ❤️
Вдалого тижня!