РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 26 червня – 2 липня 2023

Новий тиждень, новий розклад. Запрошуємо ветеранів, ветеранок, військовослужбовців учасників бойових дій та членів їх родин – саме для вас працює наш Центр.

🟢 ВТ, ЧТ, СБ з 10:00 до 20:00 – спортзала (кардіотренування, силові тренажери, вільні ваги), запис: https://forms.gle/r7Sm8iqMLUWA5mqp6
🟢 Триває реєстрація дружин військовослужбовців у групи психологічної підтримкиhttp://surl.li/ifhtf

🟢 24/7 запис:

✔ Психологічні консультації для військовослужбовців, ветеранів
Якщо ви відчуваєте ознаки бойового стресу: загальне виснаження, апатію, що не зникає навіть після відпочинку та відновлення, надмірну тривожність, самокритичність, роздратування, відчуття самотності, неможливість розслабитися, порушення сну, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося: https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

✔ Психологічні консультації для тих, хто чекає свого чоловіка (дружину), коханого (кохану) з війни, стануть в нагоді, якщо ви відчуваєте надмірну тривогу, велику кількість переживань, порушення сну, швидке виснаження, напругу та апатію. Психологи допоможуть вам навчитися турбуватися про свій фізичний та емоційний стан, віднайти спільні цінності та точки опори для вас та коханого.
Для отримання допомоги заповніть реєстраційну форму https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26 і ми обов’язково зв’яжемося з вами.

✔ Психологічні консультації для пар допоможуть вам краще розуміти мову кохання вашого партнера, укріпити гармонію в стосунках , знайти способи вирішення конфліктних ситуацій та конструктивні рішення у разі можливих непорозумінь. Звертайтеся до нашого сімейного психологаhttps://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

✔ Психологічні консультації батьків дітей та підлітків
Якщо ваша дитина потребує вдосконалення навичок керування власними станами та прийомами самодопомоги при сильних емоціях, опанувати способи подолання складних життєвих ситуацій, покращити спілкування з однолітками та дорослими, звертайтеся до дитячого психолога за посиланням: https://forms.gle/17jf9NGXVMgqt7Nh8.

🤝 Зробити заходи Центру доступними та безбар‘єрними стало можливим з підтримки Міжнародний фонд “Відродження” в рамках проєкту «Сила кожного в перемозі всіх». Приводні сходові платформи та електропідйомники сходові для візка колісного дадуть змогу подолати поверхи та користуватися усіма нашими послугами.

✔ Нагадуємо, що всі заняття Центру є безоплатними.
✔ Наша адреса: м.Київ, Музейний провулок, буд.6, поверх 3. Телефон Центру: +380 738 911 450

Приходьте самі та поділіться цими можливостями з друзями.
Нескінченно дякуємо за захист нашим воїнам! ❤️
Бажаємо вам вдалого тижня!
Ваші потреби в нашому серці, ваша родина ЯРМІЗ❤️