РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 29 травня – 4 червня 2023

Шановні ветерани, ветеранки та члени родин наших воїнів!

До вашої уваги оновлений РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 29 травня – 4 червня 2023
Для вас відкрито спортивний простір, психологи надають підтримку ONLINE та OFFLINE. Приходьте самі та поділіться цими можливостями з друзями.

🟢 ВТ, ЧТ, СБ з 10:00 до 20:00 – спортзала (кардіотренування, силові тренажери, вільні ваги), запис: https://forms.gle/r7Sm8iqMLUWA5mqp6

🟢 24/7 запис:
✔ Психологічні консультації для військовослужбовців, ветеранів
Якщо ви відчуваєте ознаки бойового стресу: загальне виснаження, апатію, що не зникає навіть після відпочинку та відновлення, надмірну тривожність, самокритичність, роздратування, відчуття самотності, неможливість розслабитися, порушення сну, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

✔ Психологічні консультації для тих, хто чекає свого чоловіка (дружину), коханого (кохану) з війни, стануть в нагоді, якщо ви відчуваєте надмірну тривогу, велику кількість переживань, порушення сну, швидке виснаження, напругу та апатію. Психологи допоможуть вам навчитися турбуватися про свій фізичний та емоційний стан, віднайти спільні цінності та точки опори для вас та коханого.
Для отримання допомоги заповніть реєстраційну форму https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26 і ми обов’язково зв’яжемося з вами.

✔ Психологічні консультації для пар допоможуть вам краще розуміти мову кохання вашого партнера, укріпити гармонію в стосунках , знайти способи вирішення конфліктних ситуацій та конструктивні рішення у разі можливих непорозумінь.
Звертайтеся до нашого сімейного психолога: https://forms.gle/6SzYd8bS7unyabu26

✔ Психологічні консультації батьків дітей та підлітків
Якщо ваша дитина потребує вдосконалення навичок керування власними станами та прийомами самодопомоги при сильних емоціях, опанувати способи подолання складних життєвих ситуацій, покращити спілкування з однолітками та дорослими, звертайтеся до дитячого психолога за посиланням: https://forms.gle/17jf9NGXVMgqt7Nh8.

🤝 Також пропонуємо ваші увазі матеріали, розроблені за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»:
✔ Довідник практичних рекомендацій, створений у рамках проєкту «Інклюзивне суспільство в Україні. Довідник практичних рекомендацій»: https://drive.google.com/…/1hIvuN969KGUwgvv0UYFpkOA55v1…
Дві книги Довідника містять 16 практичних статей, перевірених власним досвідом експертів, порад та настанов людям, які отримали інвалідність внаслідок війни: ампутації кінцівок, порушення зору та слуху, поради членам родин. Книги також містять поради психолога, алгоритм отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, корисні контакти та QR-коди на освітні та мотивуючі відеоролики.

✔ Методичні рекомендації для фахівців, створені в рамках проєкту «Право бути щасливими» https://yarmiz.org.ua/ua/metodichni/
Методичний посібник розкриває комплексну систему психосоціальної підтримки підлітків та їх родин, які зазнали досвід переселення, перебування в укриттях та продовжують жити в умовах війни.
Програми роботи з дітьми, їх батьками та курс підготовки фахівців по роботі з даними програмами межують з практичними вправами, які стануть у нагоді під час здійснення професійної діяльності фахівців соціальної сфери. Посібник адресовано психологам і соціальним працівникам, які надають психосоціальну підтримку населенню.

✔ Пам’ятка для батьків: як налагодити комунікацію з дитиною, що постраждала внаслідок війни, створена в рамках проєкту «Право бути щасливими»: https://yarmiz.org.ua/ua/pamyatka/
Пам’ятка допоможе дорослим розібратися як з власними потребами, так і зрозуміти потреби дитини під час війни. Вона містить підказки щодо екологічного ставлення до дитини та правил здійснення відновлення й допомоги собі та дітям.

🤝 Саме зараз ми працюємо над архітектурою доступністю приміщень Центру. Електропідйомники сходові для візка колісного, придбані за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” в рамках проєкту «Сила кожного в перемозі всіх», дадуть змогу подолати поверхи та створити максимально комфортний безбар‘єрний простір, створений для вас, з усім різноманіттям наших послуг.

✔ Нагадуємо, що всі заняття Центру є безоплатними.
✔ Наша адреса незмінна: м.Київ, Музейний провулок, буд.6, поверх 3. Тел. Центру: +380 738 911 450

Нескінченно дякуємо за захист нашим воїнам! ❤️
Бажаємо вам вдалого тижня! Ваші потреби в нашому серці,
ваша родина #ЯРМІЗ