Інклюзивне суспільство в Україні. Довідник практичних рекомендацій

Проєкт «Інклюзивне суспільство в Україні. Довідник практичних рекомендацій» втілено Центром «Ярміз» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety».

Мета проєкту: сприяння соціально-побутовій адаптації й соціально- середовищній орієнтації людей з інвалідністю із числа Захисників і Захисниць, а також цивільних, котрі постраждали від війни, шляхом створення та розповсюдження інформаційно-просвітницьких продуктів із залученням фахівців у сфері інклюзивного розвитку. Сприяти формуванню інклюзивної культури в суспільстві, виробленню інклюзивної поведінки громадян України.

У рамках проєкту було створено дві книги Довідника, які містять практичні, перевірені власним досвідом експертів поради та настанови для людей, що отримали інвалідність внаслідок війни: ампутації кінцівок, порушення зору та слуху, поради членам родин. Книги також містять поради психолога, алгоритм отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, корисні контакти та QR-коди на освітні та мотивуючі відеоролики.

Ролики можна передивлятися за посиланням: https://youtube.com/@yarmizcenter449
Завантажити Довідник можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1hIvuN969KGUwgvv0UYFpkOA55v1izB7l? usp=sharing