«ЯРМІЗ» оголошує набір батьків і дітей (13-15 років) у групу для роботи з психологами

В межах проєкту «Право бути щасливими» запрошуємо батьків та дітей-підлітків (13-15 років), які постраждали від жахіть війни, для роботи з психологами.

Зустрічі проходитимуть у Києві. Кількість місць у пілотній групі обмежена (до 15 дітей), однак кожен зареєстрований отримає створену під час проєкту пам’ятку «Як налагодити комунікацію з дитиною, що постраждала внаслідок війни».

Психосоціальна підтримка здійснюватиметься професійними психологами на базі Центру реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ», м. Київ, за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд «Відродження» (в межах проєкту «EU4USociety: Civil Society Partnership Project»).

Упродовж двох місяців (липень – серпень) ви та ваша дитина зможете розпізнавати власні стани, навчитеся допомагати собі та іншим, зможете віднайти ресурси в процесі відновлення, знайдете нових друзів, отримаєте психосоціальну підтримку, навчитеся груповій взаємодії.Дорослі зможуть розуміти як свої стани, так і стан дитини, навчитеся успішній комунікації з дітьми, отримають навички самодопомоги, навички подолання складних ситуацій.

Задля моніторингу вашого стану проєктом передбачено три діагностичних тестування всіх учасників: на початку проєкту, через два місяці роботи та наприкінці проєкту.

Працюватимуть групи супроводу батьків та дітей.

У програмі: групові заняття, індивідуальні консультації, відвідування Київського іподрому, виступ «Плей-бек театру» та заняття з фахівцями з Центрального палацу творчості дітей та юнацтва.

Хто може подаватися?

Війна по-своєму зачепила кожного українця. Якщо Ви вважаєте, що Вам і Вашому підлітку потрібен професіональний супровід, прочитайте уважно симптоми, які потребують втручання фахівців: проблеми із засинання, реакції на гучні звуки, здригання, зажаття, бажання заховатися, ізолюватися від світу, почуття провини, почуття сорому, тремтіння рук чи ніг, сильна втомлюваність, неможливість запам’ятати великий об’єм інформації, пригнічений гнів або страх, неможливість проявити емоції, частий плач, нічні жахіття, постійне переживання стресових ситуацій з минулого (флешбеки).

Якщо ви спостерігаєте у себе або дитини 2-3 з нижче наведених симптомів, будь ласка, реєструйтеся для участі до 30 червня за посиланням https://cutt.ly/8KTKrRz

Участь у проєкті є безкоштовною. Витрати, пов’язані з харчуванням, проїздом учасників та проживанням не покриватимуться.

Головною вимогою участі у проєкту є сумлінне відвідування всіх заходів проєкту.

Де? Зустрічі відбуватимуться у Києві на базі ветеранського центру «ЯРМІЗ» (5 хв. пішки від Майдану Незалежності).

Дитячі групи: робота з дітьми відбуватиметься упродовж двох місяців три рази на тиждень по буднях ввечері (2 – 2,5 години).

Дорослі групи: перший місяць тричі на тиждень (в один час з дітьми). Другий місяць – два рази на тиждень (графік збігатиметься з графіком дітей).