В «ЯРМІЗ» вчаться надавати психосоціальну підтримку дітям та дорослим в умовах війни

Відбулися перші лекційні заняття в рамках проєкту «Право бути щасливими» за авторською програмою «Діти України» тренерки проєкту Ольги Плетки.

Учасники взяли гарний темп і не збираються його скидати. Психологи-учасники зосередилися на особливостях психосоціальної підтримки (ПСП) в умовах війни функціях груп ПСП, принципах групової роботи, розібрали причини наростання психічної напруженості, засоби самодопомоги в процесі надання ПСП, дихальні практики, роботу з метафоричними асоціативними картами (МАК), пройшли навчання арт-терапевтичним технікам роботи з травмами.

Як поділилися присутні, хоч бачаться вперше, складається враження, наче всі давно знайомі. Це вказує на безпечне, професійне середовище.

Невдовзі команда психологів успішно застосує набуті знання під час практичних занять із батьками та дітьми, що постраждали від жахіть війни.

Проєкт «Право бути щасливими» втілюється за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine) та Міжнародний фонд «Відродження» в межах проєкту «EU4USociety: Civil Society Partnership Project».