Оголошуємо набір психологів на безкоштовне навчання з подальшою практикою

Київ. До уваги психологів, які працюють з дітьми та батьками! Оголошуємо набір на безкоштовне навчання з подальшою практикою Навіть під час війни є приводи для щастя та навчання. Тож Центр «ЯРМІЗ» радий сповістити про старт проєкту “Право бути щасливими” за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах проєкту «EU4USociety: Civil Society Partnership Project»).

1 червня у День захисту дітей розпочинаємо 5-місячний проєкт. Він спрямований на навчання фахівців та роботу з дітьми і батьками, які постраждали від жахіть війни.

Робота здійснюватиметься за авторською програмою тренерки проєкту Ольги Плетки з роботи з дітьми та дорослими «Діти України», рецензованої Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та рекомендованою для застосування в освітніх закладах.

Кількість місць обмежена. Обрані кандидати отримають можливість навчитися специфіці роботи з підлітками в умовах гострою або тривалої воєнної травми, опануєте техніки допомоги, засвоїте навички психосоціальної підтримки, опануєте керування груповими процесами та їх динамікою, навчитеся методам роботи з травмами війни з дорослими та мати системний підхід долання наслідків травмуючих подій.

Формат навчання офлайн:

1 місяць – теоретичне засвоєння матеріалу.

2 місяці – практика та написання підсумкових матеріалів. Навчання відбуватиметься у Києві на базі ветеранського центру «ЯРМІЗ» (5 хв. пішки від Майдану Незалежності).

Наприкінці проєкту передбачено отримання сертифікатів ведучого програм психосоціальної підтримки «Діти України» (180 годин) та стипендії.

Як податися?

Реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/ZJjshCJ

Подавайте свою заявку до 12 червня та розкажіть про цю можливість друзям!