Вручення подяк команді волонтерів

Це дуже цінно, коли люди, які віддають всю свою душу гідній справі, отримують вдячність і всебічну підтримку.

03 січня від імені Юлії Лапутіної, Міністра Міністерства у справах ветеранів України, відбулося вручення подяк команді волонтерів за високий професіоналізм, самовідданість та активну участь у підготовці програми психологічної підтримки родин ветеранів. Кваліфіковані фахівці-психологи взяли на себе розробку і втілення пілотного проєкту «МІЦНІ ЗВ’ЯЗКИ, МІЦНІ ПАРИ» для сімей учасників бойових дій, частиною якого став дводенний тренінг на базі Центру «ЯРМІЗ».

🔸 Над перекладом, адаптацією та створенням робочого матеріалу працювали фахівці в методі емоційно-фокусованої психотерапії пар, що став підгрунтям для втілення даної програми: Олена Редчиць, Софія Гордієнко, Олена Литвин, Мирослава Килилюк. 🔸 Карина Безребра переклала необхідні матеріали, зробивши свій внесок в створення робочих зошитів для пар.

Олена Редчиць та Валентина Нейкова-Мохова своєю компетентністю та терапевтичною майстерністю допомогли учасникам програми у безпечній атмосфері працювати над зціленням стосунків у своїх парах.

🔸Мрію про створення доступної та дієвої програми для родин ветеранів в Украіні втілила в життя сімейний психолог – психотерапевт Центру Ярміз Марина Сириця. За результатами роботи ми отримали позитивні відгуки від учасників тренінгу. Генеральний директор Директорату громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Мінветеранів Руслан Приходько подякував за плідну роботу та співпрацю з Мінветеранів і ЯРМІЗ Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС. Він зазначив, що одним з пріоритетів діяльності Міністерства залишається реалізація програм психологічної реабілітації ветеранів АТО. «Це надзвичайно важливий напрямок роботи, від якого залежить успішність процесу повернення ветерана до мирного життя в соціумі. Нас чекає багато роботи і в такій синергії, з залученням кваліфікованих фахівців, ми можемо зробити кроки на зустріч успішній реалізації цього напрямку. Ми завжді вікриті і готові до співпраці».

Така відзнака – це ще один крок до подальшої співпраці на користь всім, хто захищав і захищає цілісність України.