Тренінг “Надання соціальних послуг ветеранам”

Кожного дня ми вдосконалюємось і шукаємо шляхи для того, щоб наша діяльність приносила якнайбільше користі і задоволення нашим відвідувачам. В суботу вся команда Центру «ЯРМІЗ» зібралась на тренінг «Надання соціальних послуг ветеранам» в рамках проєкту “Якісні послуги для ветеранської спільноти”, який реалізується БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.
Підвищення рівня надання таких послуг є нашою основною метою. Протягом тренінгу ми розібрались, які бувають соціальні послуги, які з них ми можемо ще додати до списку існуючих в нашому Центрі, проаналізували нашу діяльність, визначились із завданнями на наступний рік. Ми завжди прагнемо бути ще ближчими і корисними для вас, наших дорогих відвідувачів. 
Дякуємо шановним викладачкам, Ірині Лоюк і Валерії Поклонській за цікавий авторський тренінг і безліч важливої інформації!
__________________________________________________________________________
Проєкт “Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями, за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів, задля оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.