«Там, де ми – там Україна»

22 серпня 2021 р. колектив Центру «ЯРМІЗ» взяв участь у IV Міжнародному ветеранському та волонтерському форумі «Там, де ми – там Україна», на якому багато йшлося про реабілітацію учасників бойових дій АТО/ООС, історії успіху і лідерства у ветеранській спільноті. Свої серед своїх – ми зустріли багато старих друзів і познайомились з новими однодумцями у спільній справі реадаптації ветеранів у цивільне життя. 

Про міжнародний досвід роботи з ветеранами ділилися представники Ізраілю, Хорватії, Данії, США та Грузії. Після форуму до нашої локації на фестивалі «Пульс Гідності» завітав національний командир організації «Українські американські ветерани» – Ігор Рудько, а до Центру – Коба Кобаладзе, генерал-майор, директор Державної служби у справах ветеранів Грузії. 

Розповідь про історію створення «ЯРМІЗ», команду, роботу та проєкти, екскурсія Центром, вразили Кобу Кобаладзе. Адже подібних центрів у Грузії не існує. Для Центру «ЯРМІЗ» честь отримати відзнаку від Державної служби у справах Ветеранів Грузії.