Завантажити ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Пам’ятка для батьків: як налагодити комунікацію з дитиною, що постраждала внаслідок війни 
В лихі воєнні часи найбільш вразливими стають діти. Можливості їх відновлення та подолання психологічних наслідків війни у великій мірі залежать від дорослих. Діти не здатні самотужки справлятися з такими складними життєвими обставинами, які несе війна, через брак власних ресурсів, знань та навичок. Діти залежать від батьків, від їх рішень та можливостей.
На долю батьків в часи військової агресії припадає подвійна відповідальність за вміння стабілізувати як власні стани, так і знати особливості психотрамування дітей та стратегії їх відновлення й посттравматичного зростання.
Пам’ятка допоможе дорослим розібратися як з власними потребами, так і зрозуміти потреби дитини під час війни. Вона містить підказки щодо екологічного ставлення до дитини та правил здійснення відновлення й допомоги собі та дітям.
Будьмо люблячими і тоді наші діти зможуть відчувати, проявляти любов, творити власне кохання та приймати любов інших до себе.
Пам’ятка для батьків створена в рамках проєкту «Право бути щасливими» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Міжнарожного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4Usoceity”.