Родини, які постраждали від жахіть війни запрошують на безкоштовний психосоціальний курс “Право бути щасливими” у Києві.
Триває набір родин з дітьми-підлітками (13 – 15 років) у проект психосоціальної підтримки «Право бути щасливими», місто Київ. Програма психосоціальної підтримки створена для родин, які постраждали в наслідок війни і потребують уваги та професійного супроводу. Як діє програма допомоги батькам та дітям розповідає психолог Ольга Плетка – кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології.
Наразі ми запрошуємо родини з підлітками 13-15 років, які постраждали від жахіть війни. В проекті “Право бути щасливими” ми працюємо з батьками та дітьми. Для батьків ми розкриємо, що відбувається з людиною під час стресу та що з цим робити. Дізнаємося як віковий стрес накладається на стрес війни та як допомогти дитині відновитися щоб жити в цій реальності.
Напруга може поступово накопичуватися і ми можемо не помічати її. Часто наше тіло не витримує навантаження і з’являються численні хвороби. Лише розслабившись ми розуміємо які були напружені. Тут рекомендована системна профілактика та чистка свого організму. Тому цей проект для людей які хай і не розуміють, що відбувається, але відчувають, що потрібна підтримка та допомога.
У країні триває дуже серйозна подія, війна, що травмує психіку. Якщо ви бачите, що дитина відмежувалася, погано спить, чи в ступорі, тремтять кінцівки, панічні атаки від інформації з фронту – це яскравий сигнал, що потрібно зайнятися собою та дитиною. Мета наших занять – через практики повернути себе в нормальний стан. Це соціальний супровід та підтримка щоб людина змогла усвідомити та почала робити кроки для відновлення. Перше заняття відбудеться вже 15 липня, а курс триватиме до 29 серпня.
Щоб потрапити в проект “Право бути щасливим” потрібно зареєструватися на сайті або Фейсбук сторінці Центр реабілітації та реадаптації ЯРМІЗ , або заповнити реєстраційний лист “Право бути щасливим” . Далі відбудеться зустріч та знайомство з учасниками.