Перший ветеранський етнофестиваль «Квітка «ЯРМІЗ»

Дорогі друзі! Ветерани, ветеранки, члени родин наших воїнів, представники ветеранських громадських організацій, військові волонтери, благодійники та всі, для кого небайдужі питання реадаптації наших воїнів до цивільного життя.

Ми з радістю оголошуємо реєстрацію на головну подію вересня – Перший ветеранський етнофестиваль «Квітка «ЯРМІЗ», який збере майстрів ветеранського крафту, кулінарних шедеврів, зіркових співів і просто безліч талановитих людей разом. Фестиваль відбудеться 26 вересня 2021 о 14:00 у приміщенні центру «ЯРМІЗ» за адресою: м. Київ, Музейний провулок, буд.6, 3-й поверх.

Метою фестивалю є привернення уваги до мовного та культурного різноманіття Європи, яке варто підтримувати, розвиваючи мовні навички упродовж життя, а також суспільна демонстрація важливості ролі ветеранської спільноти на шляху європейської інтеграції України.

ЩО МИ ПЛАНУЄМО?
– майстер-класи з європейських ремесел;
– освітні та нетворкінг-майданчики;
– дегустацію страв європейських кухонь;
– виставку ветеранського крафту;
– співочий телеміст з представниками європейських країн;
– мастер-клас з вивчення мов за іноваційною методикою «караоке-чант»;
– театралізований показ українських народних строїв різних регіонів України з приватної колекції Валерії Левківської.
А родзинкою фестивалю стане зірковий ветеранський концерт, підготовка до якого вже йде повним ходом!

Зареєструватися можна за цим посиланням: https://cutt.ly/wWhQyGb
Долучайтесь до етнофестивалю «Квітка ЯРМІЗ», та відкривайте для себе різноманіття європейських культур і нових можливостей.
Захід відбудеться в рамках проєкту SG54217 «Заснування Ветеранського мовного центру «Діалог» як місця презентації культур» за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту EU4USociety.

Подія закінчиться.

Позначки: