ЛЕКЦІЯ «Актуальні питання української ідентичності»

Друзі, запрошуємо вас 16 липня (п’ятниця) 2021 на надзвичайно цікавий захід – першу лекцію з циклу лекції, присвячених європейській етнології.

Поговоримо про те, які ми – українці: про наш характер, долю, ідентичність, звідки коріння нашої міцності та прагнення свободи.

Крім того, ви дізнаєтесь про походження українських страв, про історію прапора та гімну, про прадавні українські свята та їх поєднання з християнськими святами. А ще – хто такі «чухраїнці» і за якими ознаками їх можна розпізнати.

 

Інтерактивну лекцію проведе неймовірна особистість – Кісельова Людмила Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія», яка має близько 150 наукових статей в українських та зарубіжних виданнях. 

Зокрема, Людмила Кісельова – авторка роботи «Виправдання слова. Статті про українську літературу: від Шевченка до сьогодення», виданої до 200-ліття народження Тараса Шевченка.

 

Захід відбудеться в рамках проєкту «Заснування Ветеранського мовного центру «Діалог» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

 

Початок лекції «Актуальні питання української ідентичності» о 19:00 в приміщенні Центру «ЯРМІЗ», за адресою: м.Київ, Музейний провулок, буд.6, 3-й поверх.

 

Реєстрація на захід за посиланням: https://bit.ly/3ki4aUX

Подія закінчиться.