Курс “Щастя”

Дорогі ветерани, добровольці, члени родин наших воїнів та фронтові волонтери! У вівторок, 15 лютого о 18:30, розпочинається новий 4-денний курс «Щастя» від “Human International Association for Human Values”.
Всі знають, що дихання – одна з найвагоміших функцій нашого організму. В умовах пандемії коронавірусу, який вражає дихальні шляхи, одна з рекомендацій лікарів – підготуватися і легше перенести хворобу в разі зараження можна завдяки дихальним вправам. Щоденно, а краще кілька разів на день.
Багато вже хто з наших відвідувачів знає про курс, який спеціалізується саме на дихальних практиках. Тривалість заняття 2,5 години.
З вами буде інструктор з йоги міжнародного рівня Наталія Толстова.
✅ Що ви отримаєте?
🔗 Секрети практики дихання. Базову серію дихальних вправ з йоги.
🔗 Заспокоїте розум і сфокусуєте його на поточних завданнях завдяки коротким медитаціям.
🔗 Йога-розминка. Вивчаємо та опановуємо прості пози йоги, які, якщо системно впроваджувати у життя, підтримують вас у ресурсному психоемоційному і фізичному стані.
🔗 Завдяки участі в інтерактивних процесах і бесідах, ви на власному досвіді переконаєтеся, як думки і емоції впливають на загальне самопочуття і як, за допомогою простих знань про джерело стресу, можна поліпшити якість повсякденного життя.
🔗 Спілкування з новими, цікавими людьми.
🔗 Можливість доєднуватись до підтримуючих занять.
Реєстрація обов’язкова: https://cutt.ly/7YDZNtl
Довідки за телефоном: (073) 8 911 450
Всі заняття ЯРМІЗ Центру безкоштовні.

Подія закінчиться.