До Дня пам’яті захисників України запрошуємо до Центру «ЯРМІЗ» на плетіння «Ниток долі»

До Дня пам’яті захисників України запрошуємо до Центру «ЯРМІЗ» на плетіння «Ниток долі»
В рамках проєкту «Право бути щасливими» у День пам’яті захисників України запрошуємо всіх бажаючих провести цей день разом з «ЯРМІЗ»: вшанувати пам’ять захисників України, сплести свою «Нитку долі», дізнатися про українські традиції, повернутися до свого коріння, культури, світогляду та краще пізнати себе.
Разом з тренеркою проєкту, психологинею Ольгою Плеткою ми помандруємо дорогою свого життя, побуваємо у минулому, поміркуємо над теперішнім та трохи заглянемо у бажане майбутнє. У кожного своя нитка буття, свої життєві дороги і ми спробуємо придивитися до себе, до своєї долі та збагнути де початок нашого сьогодення та які паростки майбутнього проростають у теперішньому.
Як давні люди вірили, що Велика Пряля життя Макоша має двох помічниць Долю та Недолю або Стречу та Нестречу, які допомагають їй прясти нитки буття людства та кожної людини, так і ми спробуємо відтворити народні вечорниці, де кожен міг сплести свою нитку життя.
Місце зустрічі: Україна, м. Київ, Провулок Музейний, 6 (Центр ЯРМІЗ) Дата та час: понеділок, 29 серпня 2022 року, з 11:00 до 17:00 Реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/FXn9Upg
Проєкт реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд “Відродження”

Подія закінчиться.