“Війна химер”

До Дня Добровольця 14 березня о 16:00 в Центрі “ЯРМІЗ” відбудеться перегляд кінострічки “Війна Химер” від режисерок Марії та Анастасії Старожицьких.

У центрі сюжету стрічки — історія подорожі бійця на позивний «Лавр», Валерія Лавренова, котрий вижив, та його дівчини Анастасії, режисерки фільму, до лінії фронту і спроби спільного життя після всього побаченого і пережитого. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив в Іловайський котел, втратив найближчих побратимів, вона, подорожуючи розбитими містами, намагається зрозуміти сутність війни та кохання. І обоє відверто розповідають один одному, що відчувають під час військових дій, виходу з котла, спроби жити разом і нової, вже спільної подорожі на передову.

Реєстрація за посиланням: http://surl.li/mixb

Автор сценарію — Анастасія Старожицька, Марія Старожицька. Режисер-постановник — Анастасія Старожицька, Марія Старожицька. Продюсер — Анастасія Старожицька, Марія Старожицька. Оператор — Валерій Лавренов, Юрій Беденко, Анастасія Старожицька. Композитор — Антон Байбаков Режисер монтажу — Микола Базаркін. Звукорежисер — Василь Гудзь

Подія закінчиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *