Вечорниці в ЯРМІЗ

Друзі, запрошуємо вас 21 грудня о 19:00 відвідати справжні вечорниці в Центрі “ЯРМІЗ” від гіда Всеукраїнської асоціації гідів України – Ніни Белліні та агенції екскурсій Шалене місто Київ & Ого и Это Мой Город.
Ура! Починається щастя. З 7 грудня по 13 січня на теренах нашої країни починаються “зимові святки”.
Саме на Катерину-санницю починають збиратись дівчата і хлопці на вечорниці. Вибирали хати чесних вдовиць або молодого подружжя і починався “двіж”. Голосно сміятись і танцювати не можна бо Піст, але то не була б молодість аби вона не шуткувала та не співала. Запрошуємо вас до нашої вечорниці до Молодої Світлиці. Вівторок о 19.00 в приміщенні Центру “ЯРМІЗ”. Ви дізнаєтесь про весь цикл святок і будемо вчитись : закликати Долю, ворожити на балабушках, шукати обручку св. Варвари, стрибати за Калетою і обов’язково!!!! кинемо чобіток “на зустріч”. Про те, як хлопці “причаровували” киянок на св.Андрія аби доля зв’язала. Як робили приспіви та пекли Калету. А чи смачна та Калета? Уууууу, приходьте з’їмо разом.
Зверніть увагу! Відвідування дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години, або «зеленого» COVID-сертифіката, або документа про одужання.
На вечорниці можна потрапити зареєструвавшись за посиланням: https://cutt.ly/sYVlTiv
Довідки за телефоном: (073) 8 911 450
Всі заняття ЯРМІЗ Центру безкоштовні.

Подія закінчиться.