Прес-конференція: презентація результатів проєкту “Право бути щасливими”

ЦЕНТР РЕАДАПТАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ «ЯРМІЗ» пров.Музейний, буд.6, м.Київ, 01001

19 жовтня 2022 року в Медіацентрі Україна – Укрінформ презентували результати втілення авторської програми з психосоціального супроводу родин, постраждалих від війни та продуктів проєкту:

Методичні рекомендацій для фахівців «Психосоціальна підтримка підлітків, що пережили страхіття війни» (завантажити Метод.рекомендації для фахівців)

Пам’ятки для батьків «Як налагодити комунікацію з дитиною, що постраждала внаслідок війни» для дітей різних вікових категорій: 9-12, 13-15 та 16-17 років (завантажити Памятка-для-батьків)

Проєкт «Право бути щасливими» реалізується Благодійною організацією «БФ «Центр реадаптації та реабілітації «ЯРМІЗ» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проєкту є побудова плану відновлення стану благополуччя у дітей та батьків, які зазнали страхіть війни, шляхом впровадження упродовж червня– жовтня 2022 року унікального комплексу програм Ольги Плетки «Діти України»: «В обіймах життя» для дорослих та корекційно-відновлюваної програми «Пізнаю себе та світ навколо» для підлітків 13-15 років м.Києва та області, а також ВПО.

Програми рецензовані Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та рекомендовані для застосування в освітніх закладах.

Результати проєкту:

  1. 10 психологів пройшли навчальний курс за авторською Програмою відновлення «Пізнаю себе та світ навколо» для роботи з травмою.
  2. 10 дітей віком 13-15 років одержали техніки зцілення, самодопомоги, навчилися стабілізації свого стану.
  3. 10 дорослих здобули знання щодо природи психологічної травми, навчилися опановувати себе, допомагати іншим та розуміти стани власних дітей.
  4. Продуктами проєкту стали  Пам’ятка для батьків «Як налагодити комунікацію з дитиною, що постраждала внаслідок війни»; Методичниі рекомендацій для фахівців «Психосоціальна підтримка дітей, що пережили страхіття війни».

 

Повний запис прес-конференції можна подивитись за посиланнями:

Українською: https://youtu.be/5WRtJiQjX-g

Англійською: https://youtu.be/PkIqKwleQY0

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу»