Yarmiz

30 квітня в Центрі реабілітації та реадаптації відбулось онлайн нагородження переможців «Ігор Героїв 2021». В умовах карантинних обмежень нагородження проходило в онлайн-форматі. Церемонію провела Уляна Пчолкіна — українська професійна каратистка, громадська діячка, телеведуча. 

Ulyana Pcholkina

До вашої уваги пропонуємо список переможців: 

ПАУЕРЛІФТІНГ
ЖИМ ЛЕЖАЧІ

Жінки до 67,5 кг:
1 місце - Шинкарук Інна

Чоловіки до 74 кг:
1 місце - В‘ячеслав Оксентюк
2 місце - Олег Березовський
3 місце - Євгеній Чуйченко

Чоловіки до 83 кг:
1 місце — Євген Косик
2 місце — Сергій Улітенков
3 місце — Микита Кулеш

Чоловіки до 93 кг:
1 місце — Андрій Котовенко
2 місце — Сергій Довбиш

Чоловіки до 105 кг:
1 місце — Роман Давиденко
2 місце — Віталій Послєднік
3 місце — Юрій Копил

Чоловіки 105+ кг:
1 місце — Євген Олексенко
2 місце — Ігор Головко
СТАНОВА ТЯГА
Чоловіки до 74 кг:
1 місце — Ілля Селюков
2 місце — Станіслав Романенко
3 місце — Євгеній Чуйненко

Чоловіки до 83 кг:
1 місце — Євген Косик
2 місце — Микита Кулеш
3 місце — Віктор Швидкий

Чоловіки до 93 кг:
1 місце — Радіон Мацепа
2 місце — Капітон Лі
3 місце — Сергій Довбиш

Чоловіки до 105 кг:
1 місце — Роман Довиденко
2 місце — Віталій Послєднік
ПРИСІДАННЯ

Жінки до 60 кг:
1 місце — Вікторія Поляцкова

Чоловіки до 74 кг:
1 місце — Євгеній Чуйченко
2 місце — Станіслав Романенко

Чоловіки до 83 кг:
1 місце — Микита Кулеш
2 місце — Євген Косик

Чоловіки ло 93 кг:
1 місце — Радіон Мацепа
2 місце — Сергій Довбиш

Чоловіки до 105 кг:
1 місце — Давиденко Роман
2 місце — Віиалій Послєднік
КРОСФІТ
Жінки: 
1 місце — Марина Кузьменко
 
Чоловіки:
1 місце — Ростислав Балашов
2 місце — Олександр Полянський
3 місце — Олег Толмачов

Адаптивні спортсмени чоловіки:
1 місце — Роман Кашпур
2 місце — Олександр Марченко
3 місце — Роман Линдов

ГРЕБЛЯ НА КОНЦЕПТІ 1000 метрів
Чоловіки:
1 місце — Андрій Степасюк
2 місце — Павло Ковальський
3 місце — Михайло Проскурня

Адаптивні спортсмени, чоловіки з пораненнями верхніх кінцівок:
1 місце — Роман Линдов
2 місце — Олександр Марченко

Адаптивні спортсмени, чоловіки з травмами опорно-рухового апарату:
1 місце — Дмитро Олійник
2 місце — Володимир Товкис
3 місце — Іван Лепеха

ГРЕБЛЯ 1 ХВИЛИНА
Чоловіки:
1 місце — Олександр Полянський
2 місце — Андрій Степасюк
3 місце — Олег Толмачев

Адаптивні спортсмени, чоловіки з пораненнями нижніх кінцівок:
1 місце — Андрій Котовенко
2 місце — Сергій Наглій
3 місце — Владислав Шатіло

Адаптивні спортсмени, чоловіки з пораненнями верхніх кінцівок:
1 місце — Роман Линдов
2 місце — Олександр Марченко

Адаптивні спортсмени, чоловіки з травмами опорно-рухового апарату:
1 місце — Дмитро Олійник
2 місце — Володимир Товкис
3 місце — Іван Лепеха 

ГРЕБЛЯ НА КОНЦЕПТІ 500 метрів
Жінки:
1 місце — Любов Дьоміна

 Чоловіки:
1 місце — Віталій Ворохоб
2 місце — Андрій Степасюк
3 місце — Михайло Проскурня

Адаптивні спортсмени, чоловіки з пораненнями нижніх кінцівок:
1 місце — Сергій Наглій
2 місце — Владислав Шатіло
3 місце — Ігор Сорока

Адаптивні спортсмени, чоловіки з пораненнями верхніх кінцівок:
1 місце — Роман Линдов
2 місце — Оксана Марченко

Адаптивні спортмени, чоловіки з травмами опорно-рухового апарату:
1 місце — Дмитро Олійник
2 місце — Іван Лепеха
3 місце — Володимир Товкис

ПОШТОВХ ГИРІ ДОВГИМ ЦИКЛОМ:
Чоловіки до 74 кг:
1 місце — Євгеній Чуйченко
2 місце — Володимир Плаксин

Чоловіки до 83 кг:
1 місце — Олег Толмачев
2 місце — Ярослав Вернигора

Чоловіки до 93 кг:
1 місце — Довбиш Сергій

Чоловіки до 105 кг:
1 місце — Юрій Копил

Соловіки 105+ кг:
1 місце — Олександр Маковей

Адаптивні чоловіки:
1 місце — Роман Кашпур
2 місце — Роман Линдов

ПІДТЯГУВАННЯ:
Чоловіки:
1 місце — Роман Кашпур
2 місце — Станіслав Рак
3 місце — Олег Толмачев

Адаптивні спортсмени, чоловіки:
1 місце — Роман Линдов
2 місце — Владислав Шатіло
3 місце — Володимир Мейгеш

Вітаємо від всього серця ветеранів та ветеранок із досягненнями! Нагадуємо, що двері Центру «ЯРМІЗ» завжди відкриті для вас і ваших родин.

Змагання відбулись за підтримки партнерів:  USAID – US Agency for International Development, Мінветеранів, Mission of Ukraine to NATO, Revived Soldiers Ukraine

Повна версія церемонії нагородження: